289 Comments

  1. Wendy 2 november 2009 at 16:05 - Reply

    Vorige maand een borstvergroting gedaan en het is me 100 procent meegevallen eerste week een beetje spierpijn gehad en het resultaat is perfect Dkt Nio en Iedereen van de afdeling enorm bedankt had het 16 jaar geleden al moeten doen heb er totaal geen spijt van .Mvgr Wendy

  2. M Knijn 2 november 2009 at 11:20 - Reply

    Hallo, 20 okt ben ik geopereerd aan een buikwandcorectie en het aantrekken van mijn buikspieren door Dr Nio,en het resultaat is echt super mooi, ik voel me een heel ander mens.Ik was erg bang voor de narcose, Maar ik ben niet ziek of misselijk geweest en heb helemaal geen pijn gehad. Ik ben dr. Nio erg dankbaar. Verder wil ik iedereen bedanken voor de goede zorg en in het bijzonder suzanne omdat je me iedere keer weer geruststelde. Bedankt

  3. Ank 29 oktober 2009 at 12:51 - Reply

    Ik heb in 2004 een borstvergroting ondergaan.
    En geholpen door Dr.Nio,maar dan in het lucas-andeasziekenhuis.
    Ik ben nog steeds zeer tevreden met het resultaat.
    Jammer dat er toen nog geen Fotogalerij was.
    Ik heb toen de vergelijking voor en na foto’s van andere site’s moeten halen.

  4. Lems 26 september 2009 at 17:56 - Reply

    Hallo ik ben vandaag in de ochtend geopereerd aan mijn neus door dokter nio. Het was echt perfect gegaan. Ik heb geen pijn helemaal niets van de operatie heb ik niks gemerkt en daarna ook niets was ook niet duizelig of misselijk.
    Ik wil hem hartstikke bedanken en iedereen ide daar werkt. Ze hebben me goed behandeld, dagbehandeling was ook perfect, genoeg tijd gehad en alles was goed en duidelijk uitgelegd.
    In 1 woord samengevat PERFECT!!!
    Nogmaals bedankt iedereen!!

  5. conchita 21 september 2009 at 17:43 - Reply

    Heb 15 sept. jl. een vergroting gehad.
    Pijn is allezins mee gevallen.
    Ging vrolijk onder narcose en de mensen zijn super vriendelijk.
    Donderdag a.s. nog op controle bij dokter Nio.
    Ben benieuwd.

  6. C. Roelofs 6 september 2009 at 08:33 - Reply

    Op 28 augustus 2009 ben ik geholpen aan een buikwandconstructie met lipo van heupen en aantrekken van buikspieren. Spannend maar zo de moeite waard. Wat een perfecte kliniek zijn jullie met zoveel zorg en aandacht voor de klant/patient. Dr. Nio heeft een prachtbuik gemaakt waar ik met de dag blijer van word. Ik was erg bang voor het wakker worden uit narcose maar Hans de anesthesioloog was lief en zorgzaam en had gelijk. Van jullie narcose wordt je niet ziek. De zorg daarna in de fijne kamer alleen door de lieve verpleegkundigen heeft bijgedragen aan het goed doorstaan van de eerste vervelende uurtjes. Ursula, Priscilla, Suzanne en Mellissa waren allemaal even zorgzaam. Ik zal anderen jullie zeker aanraden. Bedankt voor de goede zorgen.

  7. Guus Tuinman 1 september 2009 at 13:50 - Reply

    Na mijn Hernia operatie van 25 augustus 2009 wil ik bij deze Dr. Harangi en het gehele team bedanken voor de geweldig goede behandeling en verzorging tijdens mijn opname.

  8. J.A. 5 augustus 2009 at 10:40 - Reply

    In april 2009 een neuscorrectie gehad. Dr Nio heeft mij geholpen en ik heb er maar 1 woord voor…GEWELDIG!! geen pijn erna…behulpzaam en vriendelijk personeel… dr nio heeft me een prachtige neus gegeven.
    Mocht ik ooit nog wat willen laten doen aan mijzelf ga ik zeker terug naar dr Nio.

    Heel erg bedankt allemaal!!!!!!!!!

  9. esther 29 juli 2009 at 09:59 - Reply

    al bijna 2 jaar terug ben ik geopereerd aan mijn neus en nog steeds super blij. ik zou het zo weer doen geen pijn niets en ik heb zo veel meer zelfvertrouwen

  10. Hava 23 juli 2009 at 15:00 - Reply

    Ik ben 2 jaar terug geopereerd (borstvergroting) door Dr. Wu en ben er nog altijd even tevreden mee!! Ik heb mijn zusje en vriendin ook doorverwezen naar Parkkliniek en ze zijn pas geopereerd aan hun borsten. Ze zijn er erg blij mee!! Prachtig resultaat!!!

    gr, Hava

Leave A Comment